Публичный договор
Главная Відсутність вагітності – з чого почати?

Хомета Тарас Арсенович

Відсутність очікуваної вагітності у здорової тілом і духом пари спершу сприймається подружжям з подивом, далі із осторогою, а в подальшому – відчаєм. І настає час звернутись до репродуктолога – це дозволяє отримати надію, а згодом і досягти бажаної вагітності і народження дитини. Слід зауважити що сучасна медицина може допомогти 95% парам отримати вагітність, важливо лише обрати правильний шлях подолання непліддя. Для настання вагітності необхідно всього 4 ланки:
  1. Зріла, генетично правильна яйцеклітина, здатна до зачаття
  2. Рухливі, генетично правильні сперматозоїди, здатні запліднити яйцеклітину
  3. Прохідна хоча б одна маткова труба. Саме тут відбувається злиття сперматозоїда з яйцеклітиною і саме маткова труба повинна доставити отриманий ембріон у матку.
  4. Матка, що здатна прийняти і виносити вагітність.
Порушення хоча б одної з цих ланок призводить до відсутності вагітності. При первинному зверненні пари до репродуктолога у більшості випадків достатньо простого базового обстеження для виявлення причини безпліддя та вибору шляху до зачаття. Таке базове обстеження включає
  • Опитування щодо можливих захворювань, що призводять до безпліддя
  • Спермограма
  • Ультразвукове обстеження органів малого тазу (при необхідності – до та після дня очікуваної овуляції)
  • Базове гормональне обстеження дружини
  • Перевірка прохідності маткових труб, і за показами – стану слизової матки (ендометрію).
Для проведення такого обстеження необхідно всього 2 візити у клініку, а за його результатами у 80% випадків уже на цьому етапі можна виявити причину непліддя і запропонувати шлях його подолання.

ilaya м. Житомирская

Пн-Сб 08:00-20:00 Вс 09:00-14:00
ул. И. Крамского, 9 карта проезда