Публичный договор
Главная Как подготовить кожу к лету

Данилюк Инна Ивановна

Як же підготувати шкіру до літа? Які косметологічні процедури можна, а які не можна? Існує думка, що більшість косметологічних  процедур проводять тільки в холодну пору року, а влітку  шкіра повинна «відпочивати». Але це зовсім не так. У теплу пору року шкіра потребує особливого догляду. УФО негативно впливає на стан шкіри, під дією УФО шкіра пересихає, зневоднюється, стає тоншою, з’являються пігментні плями, шкіра жирніє, з’являються вугрі. Як цього уникнути? І які все-таки процедури можна і потрібно робити? 1.Чистка шкіри обличчя. Найпопулярніша процедура, яку обов’язково робити влітку. У спеку пори розкриваються і стають «воротами» для пилу, бруду, бактерії розмножуються, косметика тече, пори забиваються, але процедура чистки має бути максимально легкою, ультразвукова чистка як правило найбезпечніша. Не можна: лазерну шліфовку, пілінги глибокі, чистити шкіру грубими скрабами, мікродермобразія, наносити на обличчя косметику з АНА-кислотами, ретиноїдами, користуватися спиртовими тоніком, «болтушками». Можна і потрібно: очищуючі пінки і муси, ніжні скраби, крем з SPF захистом, крем легких текстур, обов’язково крем під очі.
  1. Зволожуючі процедури:
-професіональні  догляди (маски, сироватки, ампули під фонфору, мікротоки) -біоревіталізація, мезотерапію можна проводити з умовою, що пацієнт не буде перебувати на активному сонці до 7-10 днів і буде користуватися SPF захистом Біоревіталізація-це глибоке зволоження шкіри, її внутрішнього шару — гіподерми. Влітку разом з інтенсивним потовиділенням шкіра втрачає дуже багато рідини. Що призводить до зневоднення. Мезотерапія і біоревіталізація допомагають запобігти старінню шкіри, але потрібно пам’ятати що дані процедури проводяться мінімум за два тижні до майбутньої відпустки.
  1. Одна з найбільш популярних процедур на початку літа це ін’єкції диспорта, вони допомагають дуже швидко усунути дрібні мімічні зморшки і допомагають впоратися з підвищеним потовиділенням
  2. Мезотерапія з відбілюючим ефектом. За кілька тижнів до активного сонця слід провести 4-6 процедур вибілюючої мезотерапії, яка допомагає освітлити вже наявні пігментні плями і запобігти новим, тому що діє на вироблення меланіну. Ця процедура особливо показана для людей з гіперпігментацією.
БУДЬТЕ красиві!

ilaya м. Житомирская

Пн-Сб 08:00-20:00 Вс 09:00-14:00
ул. И. Крамского, 9 карта проезда